Найбільшу мистецьку вартість мають твори мистецтва з картинної галереї з Олицького замку.Перлиною музею є оригінал неаполітанського майстра Хосе де Рібера — “Святий Ієронім”. На картині зображено відомого католицького святого в пустелі під час пристрасної молитви. Видатна українська поетеса Леся Українка народилася саме на Волині та багато писала про цей край, відтак тут є безліч місць, що носять її ім’я або з нею пов’язані. Старовинних церков тут буде чим потішити око.

волинська область куди поїхати

У двох із них – мінеральна вода, що має багатий набір мікроелементів, зокрема брому, йоду та бору. Температура води на виході з гейзера – 70 °С, але шляхом до купальні вона охолоджується до комфортної температури. Тут варто відвідати меморіал «Козацькі могили», де є старовинна дерев’яна церква та Троїцький костел. Всього 40 км на схід від обласного центру в сторону Рівного знаходиться селище Олика. Чесно кажучи, я тут не був, але з опису і фоток розумію, повинно бути доволі цікаво.

База Відпочинку Магніт

Головна святиня – чудотворна ікона Божої Матері. На його території збереглися середньовічний замок, оборонна синагога і костел XVII століття. Також частиною заповідника є «будинок з химерами» – сучасна пам’ятка Луцька, яка заслуговує окремого пункту в нашому списку. https://turist.cn.ua/ Наприклад, Володимир-Волинський підкорює оборонними спорудами часів Київської Русі. В Олиці вартий уваги замок Радзивілів – багатющої сім’ї Литовського князівства. У місті Берестечко знаходиться костел Святої Трійці і каплиця Святої Теклі XVII століття.

Bảo Hành 1 Năm

Mẫu Mã Phong Phú

Tư Vấn 24/7

Call Now

Hotline: 091.5500.899